KONST / Litografier / Färglitografier 13614135
nr 1361 4135
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, 250-upplaga. Motivet: 29x36-27x39cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:16:02
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
6